Neckermann Polska BP sp. z o.o. Opinie




3.1 - poziom obsługi



3.8 - jakość usług / cena



3.6 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 8
zadowolony
link | zgłoś
2014-12-19
*.61.129.*
Największym problemem tej firmy jest chyba osługa klienta w biurze. Szczęśliwie Pani z dyrekcji stanęła na wysokości zadania. Jeśli choddzi o sam pobyt (Chorwacja) to bez zastrzeżeń.
Baza hoteli, Bardzo dobre warunki pobytu
Niemiły prsonel w niektórych biurachPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



hedger
link | zgłoś
2014-11-04
*.76.155.*
Byłem z Neckermannem w Hiszpanii. Zaraz po przylocie na lotnisku bardzo niemiła niespodzianka: pilot wycieczki (czarnoskóra Niemka) odmówiła mi transportu do hotelu autobusem specjalnie dla gości tegoż hotelu. Powiedziała, ze nie zdażyło jej się, by Polacy z niego korzystali i dlatego mnie nie zabie [rozwiń/zwiń]
nie spotkałem w Hiszpanii niemieckojęzycznych czarnoskórych obywateli nielubiących Polaków, czy po prostu Słowian.
werbalna agresja w stosunku do turystów na lotniskuPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Viktor
link | zgłoś
2014-06-13
*.205.30.*
Byłem z nimi na Krecie. Bardzo dobra obsługa od dobioru z samolotu poprzez opiekę rezydenta na miejscu. Fajnie spędzony czas, pewnie skorzystam jeszcze nie raz z ich oferty.
A co do hoteli to radzę sprawdzać opinie w internecie a nie polegać jedynie na danych jakie firma ma od właścicieli hotelu.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Beata_B
link | zgłoś
2014-06-13
*.229.155.*
Korzystam z usług Neckermannaod kilku lat. Uważam, że największe tudności mają z rzetelnym przekazaniem informacji nt. standardów hoteli. Nie zdarzyło mi się, żeby standard opisywany w katalogu był zgodny ze standardem rzeczywistym (był niższy). Dodatkowo, wpadka z ubiegłego roku zw. z 12 godz. opóź [rozwiń/zwiń]
szeroka baza hotelowa
procedura reklamacyjna, zawyżana ocena standardu hoteli, błędnie wybrani partnerzy (np. linia lotnicza)Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wojtek
link | zgłoś
2014-04-11
*.253.40.*
A nam z nimi współpracowało się fantastycznie.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wujek
link | zgłoś
2014-04-11
*.155.105.*
Jesteśmy średnio zadowoleni, ponieważ mieliśmy problem ze zwrotem wakacji. Wypadła nam bardzo wazna rodzinna sprawa i musielismy zrezygnowac - te formalnosci troche trwaly.

reklamacjaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Herbi1987
link | zgłoś
2014-04-09
*.198.35.*
BYłem z neckermanem na wczasach i było bardzo fajnie. Ja i moja dziewczyna bawilismy się swietnie i nie mam zadnych zastrzezen co do działania biura. Widać pełną organizację i wszystko dopiete na ostatni guzik.
rewelacyjne promocje
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



dAwid masłowski
link | zgłoś
2014-04-06
*.221.20.*
Śmiało moge polecić, byłem na Cyprze. Co mogę powiedzieć, było tak jak obiecywały foldery, wycieczkę opłaciłem poprzez internet, wylot z warszawy, fajny hotel, pogoda też dopisała, jetsem bardzo zadowolony i smiło moge polecić. Dawid
niskie ceny, uczciwi, obyło się bez żadnych problemów
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt