Nad Przełomem Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Agnieszka
link | zgłoś
2015-09-02
*.179.50.*
Zarezerwowaliśmy i zadatkowaliśmy studio 2 pokojowe z widokiem na Trzy Korony. Przy przyjeździe został nam przydzielony pokój z widokiem na ulicę i domy, dodatkowo bez okna (!) na zewnątrz , tylko z oknem wychodzącym na wewnętrzny korytarz. Telefonicznie przed przyjazdem upewnialiśmy się, czy pokój [rozwiń/zwiń]
Brak
Arogancka, nie miła i nie pomocna obsługa, oszukują klientów, zawłaszczają pieniądzePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt