MK Technika Grzewcza Opinie




1.7 - poziom obsługi



1.7 - jakość usług / cena



1.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 6
Ania
link | zgłoś
2024-02-03
*:3f7f:f567:*
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Bardzo dobrze dobrane piece akumulacyjne, profesjonalna usługa montażu i bardzo dobry kontakt z firmą! Polecam!!!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Pan Niezadowolony
link | zgłoś
2022-03-24
*.209.95.*
Właściciel o ego większym niż jego 5,5m terenowy samochód. Kultura na poziomie buraka z pola posypanego cebulą. Nie polecam, zwłaszcza że na rynku konkurencja ogromna
brak
brak...kulturyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Piotr
link | zgłoś
2021-12-20
*.134.168.*
Technika grzewcza MK z Opola GORACO NIE POLECAM !!!
10/04/2021 Po kilku wstepnych mailach i rozmowach telefonicznych skladam zamowienie w firmie Technika Grzewcza MK z Opola na dostawe dwoch koz na drewno wraz akcesoriami do podlaczen.
Obiecana data dostawy dwa tygodnie.
Ok. Poczekam …
Po uplywi [rozwiń/zwiń]

brak profesjonalizmu, Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Andrzej
link | zgłoś
2019-02-12
*.173.40.*
Totalne olewanie klienta. Arogancja personelu i cwaniactwo, zero kultury.Na resztę dostawy czekam trzy i pół tygodnia i chyba się nie doczekam. Ten facet chyba celowo zatrudnia taki pseudo"inteligenty"element, żeby potencjalnych klientów zniechęcić do zakupu, prawda PANIE KWIATEK ??? Cóż jaki PAN TA [rozwiń/zwiń]

kłamliwa i wredna obsługaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kaffka
link | zgłoś
2019-01-11
*.4.56.*
Nie polecam , podejście do klienta na poziomie żenującym


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Matylda
link | zgłoś
2017-11-26
*.77.207.*
Moja przykra przygoda z tym miejscem powinna być pouczajàca dla wszystkich, którzy planujà zakupy w MK Technika Grzewcza w Opolu.
Niezależnie od tego czy robisz tam zakupy, czy planujesz skorzystać z usług tego miejsca, przygotuj się na pogardę, cynizm, kompletny brak profesjonalizmu, zniszczenia T [rozwiń/zwiń]
brak
SamePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt