MG Motor Auto-Boss Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Wojtek
link | zgłoś
2026-03-13
*:98dc:50a0:*
ostatnio serwisowałem w auto-boss swój samochód MG i jestem bardzo zadowolony z całej obsługi. wszystko poszło szybko i bardzo sprawnie, termin udało się umówić bez większego problemu a samo przyjęcie auta do serwisu było dobrze zorganizowane, na miejscu można było spokojnie porozmawiać z pracownika [rozwiń/zwiń]
szybka obsługa, fachowa wiedza, dobry kontakt z klientem, sprawny serwis
brak zauważonych problemówPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Michał
link | zgłoś
2026-03-13
*:98dc:50a0:*
kupiłem ostatnio w auto-boss MG ZS Hybrid+ Excite 1.5 HEV 197KM w grafitowym kolorze i jak na razie jestem bardzo zadowolony ???? dużo jeżdżę z dziećmi, często wożę je na treningi i różne zajęcia więc zależało mi na wygodnym i ekonomicznym aucie. po kilku tygodniach użytkowania mogę powiedzieć że sa [rozwiń/zwiń]
dobry kontakt z klientem, sprawna obsługa, samochody dostępne od ręki, komfortowe auto rodzinne
na razie nie zauważyłemPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt