MD - IAG - Odszkodowania Komunikacyjne Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Jarek
link | zgłoś
2014-07-11
*.243.111.*
Profesjonalna firma odszkodowawcza. Masz problem z odzyskaniem odszkodowania zadzwoń do nich a na pewno ci pomogą. polecam
niska prowizja
za mało przedstawicieli regionalnychPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Agnieszka
link | zgłoś
2014-05-20
*.126.204.*
Mała firma ale bardzo pożyteczna, zajmują się odszkodowaniami komunikacyjnymi. nie naciągają klienta mówią otwarcie jakie będa problemy i co trzeba załatwić. bardzo polecam
miła obsługa, szybkie załatwienie sprawy
nie znalazłam Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt