Maxi Mobil Sp.z.o.o. Opinie




4.7 - poziom obsługi



4.7 - jakość usług / cena



4.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Andrzej G.
link | zgłoś
2015-03-29
*.101.89.*
MaxiMobil spełnił wszystkie moje oczekiwania. Zauważyłem, że mają bardzo nowoczesne maszyny pomiarowe. Widać,że inwestują w rozwój i dzięki temu duży plus.
czysto, tanio, szybko
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krystek 1983
link | zgłoś
2014-06-06
*.42.211.*
Zawsze u nich wymieniam olej w swoim Fiacie Punto, ponieważ zalewają do pełna i zawsze ten sam rodzaj. Nie naprawiałem u nich nic, ponieważ ceny trochę sa wysokie, ale do zalania oleju jak najbardziej można wybra Maxi Mobil.
mają dobry i tani olej
naprawy troche drogoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stefan Derewońko
link | zgłoś
2014-05-26
*.42.217.*
Miałem wymienić tłumik w moim seacie i w końcu znalazłem jeden warsztat, który się tego podejmie. Panowie przyspawali wszystko w godzine i samochów znów pracuje ładnym poprukiem. Teraz wiem gdzie zawsze bede jezdzil w razie awarii.
naprawa szybka, tania i skuteczna
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt