matt tomzak - pseudo autor aplikacji, która istnieje tylko w jego snach Opinie




2.0 - poziom obsługi



2.0 - jakość usług / cena



2.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Zenek
link | zgłoś
2019-10-13
*.170.87.*
powyższa opinia napisana przez Pana Benkie ( podszywa się pod inne osoby zmieniając adres IP np. p. E. Marchlewską poniżej ) Creative grafik komputerowy który ukradł moją zaliczkę 150 zł próbując wyłudzić większą kwotę 1000 zl za rzekomo zmarnowany czas. Ostrzegam przed tym osobnikiem, zaliczka raz [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ewa Marchlewska
link | zgłoś
2019-08-12
*.189.113.*
Ostrzegam wszystkich przed tym panem. Niestety miałam styczność współpracować z tym prostakiem. To zwykły arogancki cham. Wyzywa, ubliża, rzuca mięsem na prawo i lewo. Zero szacunku do drugiego człowieka. Kompletne zero. Mam wszystko na skrzynce pocztowej. Jeśli nie chcesz mieć nieprzyjemności odrad [rozwiń/zwiń]
Brak
Cham i prostak pierwszej kategorii, potrafi tylko ubliżaćPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt