MadamRock Opinie




3.6 - poziom obsługi



3.5 - jakość usług / cena



3.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 138
Elżbieta
link | zgłoś
2021-07-23
*.204.49.*
Zamawiam w tym sklepie od kilku lat. Nigdy się nie zawiodłam. Trzeba patrzeć na długości wkładek, rozmiary wypadają różnie. Zawsze oryginalny asortyment.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aga
link | zgłoś
2021-06-29
*.172.235.*
Jestem stałą Klientką. Korzystam z odbioru osobistego- mega szybko i wygodnie. Polecam!
Same perełki
nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Nina U.
link | zgłoś
2021-06-23
*.172.238.*
Mój ulubiony sklep. Buty kupuje od wielu lat, od jakiegoś czasu też odzież. Zawsze na czas, bez problemów. Mają bardzo oryginalne i niepowtarzalne rzeczy i to lubię najbardziej.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



simon
link | zgłoś
2021-06-17
*.9.138.*
Kupuje często żonie bo bardzo lubi ten sklep i nigdy się nie zawiodłem . Kilka razy zwracałem i wymieniałem i nigdy nie było problemu . Polecam.
same zalety
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ilona
link | zgłoś
2021-06-16
*.0.125.*
Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, mailowy. Zamawiam zawsze produkty z OlaVoga u nich.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dagmara
link | zgłoś
2021-06-02
*.76.244.*
Zgadzam się z opiniami wszystkich innych osób. Radzę omijać ten sklep szerokim łukiem. Dostawa 7dni roboczych gdzie pisze 48h, max 72h. Masakra. A spróbuj tylko zwrócić to za zwrotem pieniędzy to już się nie doczekasz. Gubienie kartek z danymi do zwrotu po czym piszą po tygodniu, że nie mają danych [rozwiń/zwiń]

Oszustwo klientówPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcelina
link | zgłoś
2021-05-19
*.173.11.*
Do póki zamawiasz i wszystko ci pasuje i nie odsyłasz to jest wporządku ale spróbuj zrobić zwrot raz drugi trzeci to Ci pokażą kim jesteś dla nich . Nie klientem ! Tylko śmieciem . Wcisną Ci, że przysłałeś ubrudzone ubranie i nara ! Towar odsyłają na twój koszt i pozamiatane. Taką taktykę obrał właś [rozwiń/zwiń]
Brak
Oszustwo na kliencie Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



aga
link | zgłoś
2021-04-29
*.83.27.*
BARDZO ZLA FIRMA!OSZUSCI! SPRZEDAJA TANDETE!UWAZAJCIE PROSZE WAS! W GRUDNIU KUPILAM BUTY PRZY NAKLADANIU POSZEDL SZEF Z TYLU.WYSLALAM CZEKALAM 2 MIESIACE!!PO NAPRAWIE I PRZY NAKLADANIU PEKNAL PASEK ZNOWU REKLAMACJA! CZEKAM JUZ PRAWIE 2 MIESIACE! PIENIEDZY NIE ZWARACAJA! NIE MA ZADNEJ GWARANCJI ! ZLO [rozwiń/zwiń]

ZLA OBSLUGA, NIE PRZESTRZEGAJA REGALAMINU ZWROTU PIENIEDZY!ZLA JAKOSC!!!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Nikol
link | zgłoś
2021-03-24
*:eb7b:22b5:*
Nie polecam. Jakość butów fatalna przy tak wysokich cenach. Zero informacji o reklamacji. Szanująca się firma nie traktuje tak klientów. Dno


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kasia
link | zgłoś
2021-03-19
*.137.28.*
Najgorszy sklep... sprzedaje towar którego nie ma...


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kinga
link | zgłoś
2021-01-28
*.60.108.*
Świetne ubrania i buty. Mega sklep! Polecam! Bardzo często pojawiają się kody rabatowe. Obsługa bardzo przyjemna. Na pewno zrobię zakupy jeszcze nie raz!
bardzo miła obsługa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Martula1506
link | zgłoś
2021-01-26
*:c3c1:1ad2:*
W 100% polecam. Buty są super jakości i z pewnością wyjątkowe. Ubrania zawsze zgodne z opisem i piękne. Jestem stałą klientką i z pewnością jeszcze nie rqz zrobię tam zakupy. W przypadku problemów zaesze pomogą, wytłumaczą tak żeby było dobrze. Uwielbiam! POLECAM♡

BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ania
link | zgłoś
2021-01-21
*.137.28.*
Nie odpowiadają na pytania, brak kontaktu, musiałam wydzwaniać kiedy będzie moje zamówienie bo nie odpisują na maile. Długi czas realizacji, a ciuch po otrzymaniu słabej jakości


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



uruseloki
link | zgłoś
2020-12-18
*.73.170.*
Podobna sytuacja jak u innych klientek. Buty przymierzane w domu ,cholewka nie pasowała więc je odesłałam następnego dnia odpowiedzieli że nie mogą oddać pieniędzy bo towar był używany ;// minęły dwa tygodnie a oni wklejają mi w odpowiedzi cały czas to samo :// nie polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mariella
link | zgłoś
2020-11-24
*.9.174.*
Nie polecam. Zamówione buty okazały się za małe i były niskiej jakości. Po odesłaniu ( tego samego dnia ) Odpowiedź sklepu, zwrot niemożliwy do zrealizowania. Buty noszą ślady użytkowania. To oszuści. Radzę firmę omijać szerokim łukiem.
0
Firma nierzetelna, jakość produktów niska, brak możliwości zwrotu towaruPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paula1
link | zgłoś
2020-11-19
*.65.90.*
Buty odesłane 2 tygodnie temu
Od półtora tygodnia czekam za zwrotem pieniędzy
Zawsze dostaje odpowiedź, że mają 2 tygodnie na zwrot
W drugą stronę wymagają szybkiej wpłaty ,ale ze zwrotem już gorzej.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



KLIENT
link | zgłoś
2020-11-18
*.23.173.*
NIE POLECAM!
W butach workerach odpadły ozdoby,które były przymocowane z tyłu buta(perełki -po1 szt na każdym bucie) i które były jedyną ozdobą tych butów.
Z tyłu zostały dziury i buty można wywalić,bo wygląda to paskudnie.
Reklamacja odrzucona.
Zdjęcia ładnie zrobione,ale wykonanie to porażka.
[rozwiń/zwiń]
brak
OBSŁUGA SKLEPUPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Katarzyna
link | zgłoś
2020-11-09
*.116.70.*
Nie poleceń. Produkt najniższej jakości. Reklamacja nieuwzgledniona powodem były ślady użytkowania. Buty były noszone 5min. Obsługa niekompetentna. Nie polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wiktoria
link | zgłoś
2020-08-26
*:acc2:42b9:*
Nigdy nie robię nikomu pod górkę i nie pisze złych opinii, ale sklep przeszedł wszelkie moje oczekiwania! Wszelkie złe opinie są trafne! Temat reklamacji trafiony w punkt. Kupiłam dres, który nałożyłam raz! Dresik zmechacił się na pupie oraz było widać przetarcia na bluzie, lampas się odpruł, po 4h [rozwiń/zwiń]
Nie posiada
Fatalna reklamacja. Brak znajomosci produktu. Bardzo słaby kontakt ! Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2020-08-05
*.47.10.*
Fatalna obsługa klienta, nieprzestrzeganie przepisów podatkowych, odmowa wystawienia faktury VAT dla osoby fizycznej!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt