M-BUS KRAKÓW - wynajem busów i autokarów Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Grzegorz
link | zgłoś
2017-10-31
*:5aa6:d387:*
Najlepsza firma z jaką do tej pory podróżowałem a często wraz z moimi podopiecznymi w całej Polsce i nie tylko korzystamy z oferty na wynajem busa z kierowcą. Nowy bus z różnymi bajerami jak ładowarki usb i wifi, uprzejmy kierowca, konkurencyjna cena - super! Polecam
jakość obsługi, nowoczesne busy, mili kierowcy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



AdamS
link | zgłoś
2016-10-29
*.254.147.*
Polecam tą firmę na wynajem busów. Ja zamówiłem busa na przewóz osób podczas uroczystości ślubnej. Wszystko ok i z najwyższą starannością, kierowca w białej koszuli i krawacie, bardzo miły człowiek. Odwiedziłem stronę www.m-bus.com.pl i zamówiłem sobie bus który mi odpowiadał i pod kościół podjechał [rozwiń/zwiń]
atrakcyjna cena, nowe busy, miły kontakt
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kati
link | zgłoś
2016-05-27
*.27.8.*
Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi tej firmy. Zdecydowałam się na wynajem 2 busów i 2 autokarów na obsługę wesela w Krakowie. Kierowcy bardzo mili, pojazdy najwyższej klasy i cena za transport optymalna.
szybki kontakt, miła obsługa, niska cena, nowe busy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt