Lody "Zielona Budka" Interes Rodzinny Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
stała klientka
link | zgłoś
2016-07-01
*.97.254.*
Od wielu lat ja i moja rodzina jesteśmy klientami tej lodziarni.Obsługa jest przemiła-aż się chce wejść!Same lody w dużej ilości,wyśmienite,solidne,rzetelne i baaaardzo smaczne.Receptura nie zmienia się od wielu lat-tu nie ma lipy!!!Lody włoskie z maszyny są tu najlepsze na całym świecie!Są nawet kr [rozwiń/zwiń]
bardzo miło,solidnie,rzetelnie,smacznie
wysokie schody,ale personel jest tak miły,że nie stanowi to problemuPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt