Lellek Auto Opinie




2.3 - poziom obsługi



2.3 - jakość usług / cena



2.3 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Michał Fan Audi
link | zgłoś
2016-04-28
*.108.219.*
Absolutnie nie polecam nikomu przeciętnemu. To serwis dla ludzi, co rzygają pieniędzmi, za byle ***ę kasują kilkaset złotych, a do tego usługa wykonywana jest na bardzo niskim poziomie z piękną oprawą. Jadąc na serwis byle czego bez kilkuset złotych nie ma się co wybierać, najlepiej na kilka tysięcy [rozwiń/zwiń]
piękne auta piękny salon ładnie ubrani ludzie
5x drożej niż u przeciętnego mechanika wymiana oleju czy klocków, czy kasowanie błedów, nie polecam!Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bartek Kowalski
link | zgłoś
2016-04-28
*.231.63.*
Nie mam żadnych zastrzeżeń, obsługa na wysokim poziomie, podobnie jak jakość oferowanych usług.
generalnie jestem na tak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mateusz
link | zgłoś
2016-04-23
*.143.86.*
Fatalna obsługa serwisowa, 3 razy wymieniali mi żarówki świateł mijania w aucie na gwarancji a te następnego dnia już nie świeciły. Straciłem tydzień czasu na dojazdy, pomimo pseudo gwarancji musiałem płacić za wymianę, jadąc w nocy jak nagle zgasły mi światła mało nie rozstrzaskałem się na drzewie, [rozwiń/zwiń]
Brak
Fatalna obsługa, mierny poziom serwisuPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt