LEE Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Marlena
link | zgłoś
2016-09-03
*.156.117.*
Chyba każdy z Was słyszał o Lee. To chyba jedna z najporządniejszych firm robiących spodnie i ogólnie rzeczy jeansowe. Ich jakość mogę spokojnie porównać do Wranglerów. Polecam wszystkim tym, którzy mają trochę kasy na zbyciu i potrzebują czegoś porządniejszego.
wysoka jakość, niezawodność, duży wybór
duże cenyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt