Kwiaciarnia "Kwiaty" Szczecin - Znicze, Wieńce, Wiązanki Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Marta
link | zgłoś
2025-12-05
*.228.142.*
„Kwiaciarnia ‘Kwiaty’ to miejsce, które naprawdę polecam każdemu. Od pierwszego kontaktu poczułam, że obsługa podchodzi do klienta z sercem i empatią. Zamawiałam wieniec na pogrzeb bliskiej osoby – był piękny, starannie wykonany i świeży. Dodatkowo mogłam poprosić o dostawę bezpośrednio do kaplicy, [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Magda
link | zgłoś
2025-09-01
*.228.142.*
Od lat korzystam z usług tej kwiaciarni i zawsze jestem pod wrażeniem jakości oraz podejścia do klienta. Zamawiałam zarówno klasyczne bukiety, jak i większe wieńce – wszystkie kompozycje były eleganckie, starannie wykonane i niezwykle trwałe. Pracownicy potrafią doradzić i znaleźć najlepsze rozwiąza [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt