Kurier Jankowski Opinie




4.0 - poziom obsługi



3.9 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 8
Natalia
link | zgłoś
2018-07-08
*:28bd:7a8f:*
Od momentu podrozenia biletów stracili 90% klientów co chyba wpłynęło na podejście kierowców do pasażerów. Nie mili się zrobili i wulgarni.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Damian
link | zgłoś
2018-06-20
*.49.24.*
Wygodne autokary, mili kierowcy, przystępne ceny
POLECAM
wygodne i nowe autobusy
-Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Danuta
link | zgłoś
2018-05-10
*.254.162.*
Ostatnio miałam przykrą sytuacje z tym przewoźnikiem. Stałam na przystanku w oczekiwaniu na spóźniony już autokar. Gdy wreszcie nadjeżdżał kierowca popatrzył na mnie zza kierownicy mimo wszystko nie zatrzymując się w miejscu, smignal mi pospiesznie przed nosem. Nie sadze ze kierowca miał już komplet [rozwiń/zwiń]

Niewłaściwe potraktowanie klientaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



PRZEMYSŁAW KAŹMIERCZAK
link | zgłoś
2016-01-21
*.231.34.*
Współpraca z nimi to zawsze bardzo duża przyjemność. Mam nadzieję, że będą mieli zawsze dużo klientów, ja z pewnością się do nich zaliczam i pozostanie tak przez długi czas.
wszystko ok
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jarek
link | zgłoś
2015-11-18
*.231.23.*
Firma jest wiarygodna ,a pracownicy z którymi kontaktowałam się bardzo sympatyczni


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Janusz Korczak
link | zgłoś
2015-06-23
*.61.136.*
Bardzo mili, sympatyczni i rzetelni pracownicy. Szybka i profesjonalna obsługa! Przesyłki docierają zawsze na czas, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli
;)
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tomek K
link | zgłoś
2015-05-10
*.172.247.*
Korzystałem z firmy spedycyjnej już kilka razy i za każdym razem obsługa na najwyższym poziomiec, ceny jak marzenie, dosłownie cud miód i orzeszki;)
nie ma dla nich konkurencji
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mikołaj
link | zgłoś
2015-05-08
*.145.221.*
Moja opinia na temat firmy jest pozytywna. Co prawda oferuja tylko przesylki regionalne, ale jak dla mnie oferta jest i tak bardzo dobra. Zarowno pod wzgledem jakosci jak i ceny.
cenowo i jakosciowo wypadaja bardzo dobrze na tle konkurencji
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt