Król & Knapik Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Wiesław Fijas
link | zgłoś
2014-09-22
*.15.187.*
Od przeszło 20-lat korzystam z usług serwisu Król-Knapik. Czuje się tam przyjazną wręcz rodzinną atmosferę. Mają przystępne ceny usług, nie zawyżają cen części zamiennych. Rzetelnie i uczciwie doradzają zakres potrzebnych napraw - nie naciagają.
Rzetelność i uczciwość.
Brak autoryzacji VWPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek Kostrzewski
link | zgłoś
2014-06-30
*.42.207.*
Wysoka jakosć usług, obsługa na poziomie. Możnaby wiele napisać o wysokiej ajkości usług tego warsztatu. O ich profesjonaliżmie niech świadczy fakt, że mają ciągle klientów, pomimo ze jest to firma z długoletnim doswiadczeniem. Umiejetne rozplanowywanie napraw nie powoduje jednak kolejek co jest rów [rozwiń/zwiń]
tanie czesci zamienne, brak kolejek, naprawy wysokiej jakosci, korzystam od lat i jestem bardzo zadowolony
nie zauważyłem, no moze troche nie sprzataja chłopaki, ale chociaz dobrze i uczciwie pracują;)Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tomasz Mróz
link | zgłoś
2014-06-04
*.42.206.*
Zgadzam się, uczciwość w tym fachu jest najważenijsza. Nie oszukują klientów na czesciach i zawsze mają uczciwe ceny. Polecam bo sam korzystam i jestem bardzo zadowolony.
uczciwość i niska cena
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



zadowolony
link | zgłoś
2014-06-02
*.15.187.*
Rzetelność, uczciwość i fachowe doradztwo, a przede wszystkim nie naciąganie na drogie nieuzasadnione naprawy i wygórowane ceny części zamiennych.

Brak autoryzacji VolkswagenaPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt