Komornik Sądowy z Warszawy Paweł Klopś Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Paweł
link | zgłoś
2025-08-06
*.124.88.*
Polecam tego komornika – wszystko zostało załatwione sprawnie i bez problemów. Miałem dobrą komunikację, wiedziałem, co się dzieje na każdym etapie. Widać, że znają się na swojej pracy i robią wszystko zgodnie z przepisami. Czuję, że moja sprawa była potraktowana poważnie.
szybkość działania, dobra komunikacja, profesjonalizm, rzetelność, doświadczenie, jasne zasady
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt