Kocham Ogrody Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



4.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
ADAM_DG
link | zgłoś
2014-08-06
*.9.107.*
Po raz kolejny przekonałem się o rzetelności tej firmy. Zamawiany towar dotarł bardzo szybko, solidnie zapakowany. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i słowny sprzedawca.
Wszystko błyskawicznie i bez zastrzeżeń. Brak jakichkolwiek problemów również w przypadku zwrotu części zamówienia.
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Moniaika Bąbel1
link | zgłoś
2014-08-06
*.9.107.*
Zakochałam się w ofercie sklepu od pierwszego wejrzenia. Nie sądziłam że doniczki mogą miec az tyle wzorów i wielkości. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem, teraz już zawsze bede zamaiwała je przez internet, bo jest to bardzo opłacalne, a co więcej mam znacznie większy wybór odnośnie rodzajów.
Donice o jakich zawsze marzyłam!
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt