Klima-t Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Jarek
link | zgłoś
2025-08-01
*.31.144.*
Zdecydowanie polecam firmę KLIMA‑T z Bielska‑Białej. Montaż klimatyzacji przebiegł sprawnie i profesjonalnie. Fachowe doradztwo pomogło mi dobrać optymalne urządzenie do mojego mieszkania. Ceny konkurencyjne, a obsługa bardzo pomocna zarówno przed, jak i po realizacji usługi. Skorzystałem z opcji do [rozwiń/zwiń]
Profesjonalizm Terminowość Czysty montaż Pomoc w doborze sprzętu Obsługa po montażu
Brak – wszystko przebiegło bezproblemowo.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt