KEMES-AUTO Opinie




4.6 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 5
Buguś_1981
link | zgłoś
2014-09-03
*.42.215.*
Sprawdzony i zaufany warsztat, w którym od wielu lat naprawiają mi auto. Doświadczeni fachowcy szybko potrafią zdiagnozować i naprawić każdą usterkę. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm za uczciwą cenę.
atrakcyjne ceny, znają się na rzeczy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jurek37
link | zgłoś
2014-08-21
*.42.219.*
Polecam wszystkim firmę Kemes Auto, ponieważ jest to moj zaufany warsztat, zawsze niskie ceny i naprawy na najwyższym poziomie. Kto nie wierzy, ten niech sam jedzie i się przekona. Korzystam z usług mechanika od wielu lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, polecam
wszystko!
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Szopen
link | zgłoś
2014-06-09
*.42.207.*
Zgadzam się Kemes auto to uczciwa firma, która ceni sobie klientów. Nie zdzieraja kasy tak jak inny bo wiedza ze i tak klientów im nie zabraknie, liczy sie zaufanie i uczciwa praca. POLECAM!
ucziwe ceny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



MAJSTER16
link | zgłoś
2014-06-09
*.42.207.*
PODOBA MI SIE OBSLUGA W KEMES AUTO, ZNAJA SIE NA WSZYSTKIM, U MNIE PO PODLACZENIU BMKI DO KOMPUTERA OD RAZU POKAZALO KILKA BLEDOW, KTORE SZYBKO USUNELI WYMIENIAJAC BEZPIECZNIKI, OGOLNIE BARDZO POLECAM, PRZYJEMNA OBSLUGA I ZAWSZE NISKIE CENY ORAZ BRAK KOLEJEK
BARDZO PROFESJONALNA FIRMA I UCZCIWE PODEJSCIE DO KLIENTA!!!
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ylwes Jarski
link | zgłoś
2014-06-06
*.42.211.*
Ogólnie nie mam firmie nic do zarzucenia, ponieważ wymienili mi amortyzatory szybko i sprawnie za rozsądną cenę, to jednak nie mam już tak miłych wspomnień związanych z kobietą odpowiedzialną za wystawienie faktury. TRak sie guzdrawla, ze myslalem ze tam spedze pol dnia... porazkja
ogólnie w porzadalu ;)
fakturke pani wystawiała prawie 30 minutPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt