KELBAN Opinie




4.5 - poziom obsługi



4.5 - jakość usług / cena



4.5 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 8
Michał
link | zgłoś
2020-04-22
*:7010:385d:*
Firma się zwinęła, pozew zbiorowy jest na policji, prawie 100 osób poszkodowanych.Wszyscy co nie zdążyli odebrać kół i opon zostali prawdopodobnie okradzeni. Każdy kto zostawił coś do przechowania niech idzie od razu na policję i dołączy do pozwu zbiorowego


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Emil Korcz
link | zgłoś
2014-11-05
*.42.205.*
Kupiłem u nich felgi i myślę, że wszystko jest ok. Na zimę jak znalazł. Już nie muszę jeżdzić do wulkanizacji co pół roku. Z pewnością nieżle na tym zaoszczędzę. Firma ok


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ulke
link | zgłoś
2014-07-01
*.6.18.*
Bardzo dobra i fachowa obsługa, profesjonalne podejście. Produkty pierwsza klasa! Polecam wszystkim !!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



PW
link | zgłoś
2014-07-01
*.12.0.*
Bardzo miła, kompetentna załoga. Serdecznie polecam!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Beata Roksz
link | zgłoś
2014-07-01
*.60.75.*
Bardzo sympatyczni Panowie! Znają się na rzeczy a to najważniejsze! Chętnie pomogą i udzielą rad na przyszłość. Nie zbywają klienta. Wielki PLUS dla nich! :) Oponki pierwsza klasa! Polecam! :)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



IK
link | zgłoś
2014-07-01
*.231.28.*
wysoka jakość usług, przystępne ceny i fachowa, miła obsługa - czego chcieć więcej?;-)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kamila
link | zgłoś
2014-07-01
*.14.58.*
Zamówiłam opony z felgami do mojego auta. Wszystko przebiegło sprawnie i w bardzo miłej atmosferze a do tego ceny na prawdę konkurencyjne w stosunku do jakości towaru. Polecam!
Szybka wysyłka, miła atmosfera, cena
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Angelika Ozyryk
link | zgłoś
2014-07-01
*.231.156.*
Bardzo przyjmni panowie - Będąc wasnie na wakacjach w Dębkach rozciełam oponę o bramę wjazdową. Panowi oponkę zamiast wysłac w piątek i była by na poniedziałęk wsiedli po pracy do samochodu ! przyjechali 90 km bym miała auto na weekend
Naprawde jesteście kochani :*
Dziki wam mogłam pojechac do 3 [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt