KARMAR Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Artur
link | zgłoś
2016-02-08
*.19.165.*
Nie polecam tej firmy,aroganckie podejście właściciela.
Montaż okien fatalna jakość,właściciel dokonuje złych pomiarów a potem są problemy z wysokościami.Po złożeniu reklamacji nie mogłem się dodzwonić do szefa tej firmy i musiałem dzwonić do Wiceprezesa fabryki okien.
obsługa klient przed dokonaniem zapłaty za towar
nie odbieranie telefonów przez właściela firmy,aroganckie podejście.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jerzy
link | zgłoś
2014-12-20
*.19.165.*
Firma Karmar jest dystrybutorem na Podkarpaciu okien "MS"
Z łaską doczekałem się montażu i poprawek moich okien,czekałem bardzo długo,właściciel po otrzymaniu pieniędzy zupełnie lekceważy kliena.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt