KARCHER OCEAN Opinie




3.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 6
Kinia
link | zgłoś
2020-05-08
*:b1a1:2087:*
Długi czas oczekiwania.Wprowadzenie klientów w błąd że wysyłka 24h.Myjki chyba sprowadzają z Niemiec,bo na sklepie niemają tego co oferują.
Brak
To się jeszcze okażePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marcin
link | zgłoś
2016-07-05
*.0.44.*
Uwaga na serwis,jedną rzecz naprawiaja drugą psują a potem wmawiają że była uszkodzona i proponują zakup nowej w swoim sklepie.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krzysztof Gołubiński
link | zgłoś
2016-01-18
*.231.42.*
Dobrej jakości towar , szybka i fachowa obsługa . polecam
atrakcyjne ceny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



nikolas
link | zgłoś
2014-12-12
*.30.80.*
Zgadzam się, Karcher od lat jest liderem w produkcji myjek ciśnieniowych, nie robią też problemów, gdy produkt trzeba naprawić lub wymienić na nowy, współpraca z firmą powinna być przykładem dla innych pseudo firemek.
współpraca z firmą na najwyższym poziomie
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karol Okrowski
link | zgłoś
2014-11-28
*.4.212.*
Kupiłem myjkę ciśnieniową z której jestem zadowolony już prawie rok. Sprawuje się idealnie, a sama współpraca ze sklepem wyśmienita.
niskie ceny, szybka wysyłk,a towar nowy na gwarancji
nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



tomasz
link | zgłoś
2014-11-27
*.242.61.*
Kupiłem żonie na prezent stację do prasowania ( żelazko parowe + deska do prasowania) za 2 tyś po okresie 6 misięcy deska się połamała a zelazko dwa razy naprawiane. Brak chęci rozmowy uznania reklamacji i przyznania się do sprzedania BUBLA. Sytuacja i podejście do klienta niedopuszczalna. Nigdy wię [rozwiń/zwiń]
ładnie wygląda
Totalny bubelPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt