Kab Auto Detailing Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Mariusz
link | zgłoś
2026-03-11
*.173.194.*
Bardzo polecam tę firmę. Oddałem samochód na detailing i efekt był naprawdę świetny. Auto wyglądało jak nowe - lakier błyszczy, wnętrze dokładnie wyczyszczone, wszystko zrobione bardzo starannie. Obsługa miła i profesjonalna, wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone. Widać, że znają się na swojej [rozwiń/zwiń]
Profesjonalizm
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt