ISRD CYTRUSY-WŁOSKA OAZA Opinie




2.8 - poziom obsługi



2.9 - jakość usług / cena



2.9 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 11
cytryny
link | zgłoś
2020-03-23
*.191.163.*
Drzewko super, dwie cytrynki, dużo kwiatków
Ładne drzewo, z owocami i kwiatami
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ewa
link | zgłoś
2019-02-09
*.56.211.*
piękne drzewka cytrusowe,kupowałam też inne kwiaty,zawsze dobrze zabezpieczone,odrzuty, które dostałam od pana Andrzeja pięknie rosną,jestem w pełni zadowolona z zakupów,na maile zawsze odpowiada szybko
naprawdę ładne i rozrośnięte rośliny
powinna być podana wysokość roślin bez doniczkiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marlena78
link | zgłoś
2018-02-22
*.99.122.*
Jestem mega zadowolona. Towar w pełni zgodny z ofertą. Kupiłam cytrynę, mandarynkę, kawę i strelicję. Roślinki piękne, gęste w ulistnieniu, cytrynka z owocami, mandarynka już ma pąki kwiatowe.
Szybka realizacja zamówienia
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Basia77
link | zgłoś
2018-02-15
*.25.225.*
Jestem mega zadowolona z zakupów. Piękne, duże drzewka z owocami. Polecam! Mega szybka obsługa!
Mega szybka realizacja
Jak na razie brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kujon
link | zgłoś
2017-12-11
*.56.211.*
Najgorszy sklep, w jakim kupiłam. Pomarańcza miała mieć 100 cm , owoce i kwiaty, przyszła o wys. 70-cm,owoce leżące na dnie kartonu i ani jednego kwiatka. Żadnego kontaktu, telefonu nikt nie odbiera,ponieważ mają zablokowane połączenia przychodzące-to po co podają numer?,na maile nikt nie odpowiedzi [rozwiń/zwiń]
000000000000000000000000000000
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



rena
link | zgłoś
2017-11-08
*.72.122.*
rośliny zniszczone, przesuszone, niezgodne z opisem


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dodo
link | zgłoś
2017-11-07
*:ac66:b141:*
NIE POLECAM SPRZEDAWCY!!!!Zakupiona roslina przyszla wysuszon, mocno poturbowana, z widocznymi oznakami zlej pielegnacji.Nie do odratowania na pierwszy rzut oka.Reklamacja odrzucona (bez podania przyczyny).Zwrot bez sensu.Cenna nauczka na przyszlosc. RADZE OMIJAC SZEROKIM LUKIEM!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



mia
link | zgłoś
2017-11-07
*.78.186.*
NIGDY WIECEJ!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Karo
link | zgłoś
2017-11-07
*.140.64.*
TRAGICZNEJ JAKOSCI ROSLINY plus
wprowadzanie Klientow w blad OPISEM na stronie.
Brak jakichkolwiek podstaw komunikacji na poziomie: Klient - Sklep.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Mia
link | zgłoś
2017-11-07
*.140.64.*
UWAGA - towar niezgodny z opisem! Roslina jest duzo mniejsza niz przedstawiona.
DOdatkowo przeslana roslina jest wysuszona i w stanie agonalnym..!
Skladana reklamacja zostala odrzucona przez sklep.
Komunikacja sklepu: max arogancja.
Po raz pierwszy mnie cos takiego spotyka.
NIE POLECAM. Jak dl [rozwiń/zwiń]
brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wanda
link | zgłoś
2015-06-19
*.92.185.*
Super sklep.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt