iParts Opinie




3.5 - poziom obsługi



3.9 - jakość usług / cena



3.4 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 8
Jerzy
link | zgłoś
2022-06-28
*.186.73.*
Nieprawdziwe dane techniczne towaru, zawyżone. Obsługa niezgodna z początkową umową. Brak kontaktu z klientem, kiedy potrzebuje wyjaśnień.
inny towar, ale dotarł
naliczenie opłat, z których początkowo klient miał być zwolnionyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Arek94
link | zgłoś
2019-06-06
*.30.125.*
Świetny sklep internetowy, mają w ofercie wiele części do samochodów praktycznie każdej marki i w bardzo dobrych cenach. Każdy z pewnością znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie! Polecam!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kotlecik
link | zgłoś
2017-03-17
*.172.233.*
Odradzam zakupów w sklepie iParts.pl . Telefonicznie ustaliłem termin dostawy na drugi dzień, w godzinach popołudniowych, po dopięciu wszystkich formalności na ostatni guzik na paczkę czekałem prawie tydzień. Zakupione części samochodowe BYŁY W POROZRYWANYCH PUDEŁKACH Z ZAŁĄCZONĄ INFORMACJĄ :”Zwraca [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



BMW girl
link | zgłoś
2016-01-14
*.231.42.*
Sklep bardzo fajny jestem zadowolona z szybkości i jakości obsługi


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



rudi
link | zgłoś
2015-06-30
*.61.129.*
Dla mnie bomba, fajna strona i spory wybór, polecam i dziękuje za szybką transakcję.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tomasz
link | zgłoś
2014-10-17
*.69.78.*
Zamawiałem 2 razy 2 różne towary .Pierwszy raz zamówiłem pompę oleju po tygodniu ktoś zobaczył zamówienie i zadzwonił z informacją że brak towaru u nich .Za drugim razem zamówiłem wahacz okazało sie że w opakowaniu znajdował sie wahacz o innym numerze,nie dostałem paragonu tylko fakturę i na informa [rozwiń/zwiń]
NIE WIDZĘ ZALET
POWOLNE REAKCJE ,BAŁAGAN Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



dandysek29
link | zgłoś
2014-08-14
*.42.205.*
Towar otrzymałem zgodnie z zamówieniem jaki chciałem, przesyłka szybka. Sklep nie za drogi a obsługa szybka i sprawna, polecam ten sklep.
Szybko ,konkurencyjne ceny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tomek
link | zgłoś
2014-08-14
*.42.205.*
Bogaty asortyment i wygodna wyszukiwarka. Po kupnie części delikatnych np. w moim przypadku filtra powietrza warto zwrócić uwagę dla sklepu o solidniejsze opakowanie, gdyż kurier nie zawsze będzie się obchodził delikatnie z przesyłką. Ogólnie polecam.
niskie ceny, ogólnie polecam
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt