INFILLIO Karolina Kuryjańska Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
magdalena
link | zgłoś
2017-11-03
*.164.0.*
Skandaliczne zachowanie ekspedientki w pawilonie na dworcu centralny. Wulgarna, grubiańska, wyrachowana. Sprzedaje towar używany, uszkodzony. Kiedy klient się orientuje, nie przyjmuje zwrotów mimo, że jest metka i paragon.
SKANDAL! OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



zbigniew
link | zgłoś
2015-02-12
*.206.86.*
Potwierdzam pierwszą opinię.Brak kontaktu przy reklamacji.Uważajcie,nie dajcie się nabrać!!!Spróbuję powalczyć przez rzecznika konsumenta.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Januniek
link | zgłoś
2015-02-10
*.215.20.*
Zero szacunku dla klienta. Nie odpowiadają na maile. Nie respektują napraw gwarancyjnych. Dziwie się że GRUPON jeszcze z nimi współpracuje.
brak
Brak kontaktu telefonicznego i mailowegoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt