Hotel Uroczysko Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Martyna
link | zgłoś
2017-05-10
*.178.61.*
Bardzo fajna atmosfera, która sprzyja odpoczynkowi, relaksowi, ale i pracy. Z tego co widziałam można tu odbywać spotkania biznesowe. Warunki z pewnością temu sprzyjają. Poza tym wszyscy pracownicy podchodzą do turystów bardzo profesjonalnie i uprzejmie. Jestem mega zadowolona z pobytu tutaj i myślę [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt