Hotel Śląsk Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Anna
link | zgłoś
2017-03-25
*.178.61.*
Świetna obsługa, bardzo przyjazna atmosfera i oczywiście położenie, dzięki któremu można podziwiać widoki z okna wybranego pokoju. Byłam tu pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Przekonała mnie cena i standardy. Na te elementy najczęściej zwracam uwagę i tym razem się nie zawiodłam. Wrocław to cud [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt