Hotel Przedwiośnie Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Kamila
link | zgłoś
2017-05-10
*.178.61.*
Zawsze chciałam odwiedzić Góry Świętokrzyskie i wreszcie trafiła się okazja. Z całą rodziną wybraliśmy się na majówkę do Hotelu Przedwiośnie. Nie można było wymarzyć sobie lepszej bazy wypadowej! Cenowo atrakcyjna miejscówka, a położenie, widoki, jak i całe Góry Świętokrzyskie, to naprawdę cudowny s [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt