Heyah Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
mann
link | zgłoś
2014-11-01
*.131.204.*
Stanowczo odradzam ! Po przejęciu przez t-mobile katastrofa ! Oszukują włączając bez powiadomienia bezsensowne "usługi", by okradać z pieniędzy ! Na szczęście się z nimi wreszcie pożegnałem na zawsze !!!
brak
mataczą, ściemniają, oszukują, kłamią by okraśćPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Grażyna Malina
link | zgłoś
2014-06-17
*.9.107.*
Jestem w Heyah od początku jak weszli i zamieszali na rynku telefonii komórkowej na kartę. Nie żałuję i nie mam zamiaru zmieniać bo są po prostu najlepsi.
niskie opłaty za połączenia, co pewien czas fantastyczne promocje
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marycha
link | zgłoś
2014-06-16
*.42.214.*
Mam heya i jestem zadowolona, jak czegos mi potrzeba albo minut albo smsow czy internetu to kupuje pakiet i mam wszystko w d... nie zmianiam na nic innego bo wiem ze tu czekaja na mnie fajne promocje i znizki
niskie ceny za pakiety, duzo promocji
nie maPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Łukasz Majchrzak
link | zgłoś
2014-06-16
*.42.214.*
Heyah to telefonia na karte, które zrewolucjonizowala kilka chyba 10 lat temu telefonie. Od poczatku z niej korzystałem przez wiele lat, ale pozniej wybralem abonament w Orange. Pamietam jak zdejmowali simlocki za free co bylo nie do pomyslenia. No i maja fajne reklamy hehe
rewelacyjna oferta, super promocje, siec stale sie rozwija wiec musi byc dobra
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt