HAPPY KIDS Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Urszula486
link | zgłoś
2016-09-21
*.156.117.*
Mam 3 dzieci i wszystkie ubierałam w Happy Kids. Naprawdę oferowane przez nich ciuszki są znacznie lepszej jakości, aniżeli w innych tego typu sklepach. Niektóre były w tak dobrym stanie, ze mogliśmy je potem sprzedać czy oddać. Każda mama powinna odwiedzić Happy Kids. Ceny są naprawde bardzo pozyty [rozwiń/zwiń]
niskie ceny, wysoka jakość, duży wybór, miła obsługa
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt