gratyzchaty Opinie




4.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
MadameLuna
link | zgłoś
2016-06-11
*.97.254.*
Świetny portal internetowy,w którym otrzymuje się i oddaje przedmioty wyłącznie za darmo-opłacając tylko koszt przesyłki.Bardzo fajny pomysł propagujący recykling-powtóne wykorzystanie rzeczy.Dla jednych są to "graty",a dla innych przedmioty,które mogą się jeszcze śmiało przydać.Bardzo lubię tę ideę [rozwiń/zwiń]
fajna grafika,recykling,ekologia,darmowe przedmioty,komentarze
osoby z większych miast często oddają tylko osobiście-tracą osoby z małych środowiskPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt