GRAAL Opinie




4.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
LESZEK
link | zgłoś
2023-09-08
*.233.18.*
Zakupiona kilka dni temu Sałatka z tuńczyka po grecku.
Totalne nieporozumienie. Na zdjęciu opakowania wygląda smakowicie, są nawet oliwki !!! W rzeczywistości: brak oliwek( była jedna połówka ), brak ogórka, brak pomidorów (są na zdjęciu). I na koniec hit !!! 20% zawartości to kukurydza !!! To już [rozwiń/zwiń]
brak
są w opinii.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



RybiFan
link | zgłoś
2016-06-07
*.231.63.*
Nie wiedziałem gdzie umieścić wiec daję tutaj. Z produktami Grala miałem okazję zetknąć się w Selgrosie od tamtej pory regularnie kupuję ich wyroby rybne.
same pysznośći
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt