Gospodarstwo Ogrodnicze Elżbieta i Zbigniew Bilscy Opinie

4.0 - poziom obsługi
4.0 - jakość usług / cena
4.0 - poleciłbyś znajomym?
ilość opinii: 4
Średnia ocen:
4.0 / 5

Kategoria:
Sklepy internetowe

Strona internetowa:
www.bilscy.info
Informacje o oceniającym
Twoje imię / nick: *
Twój adres e-mail: *
TWOJA opinia
Treść opinii: *
Zalety:
Wady:
Poziom obsługi i reklamacji: *
Jakość usługi / produktu i cena: *
Czy poleciłbyś firmę znajomym? *
Prosimy przepisać kod z obrazka: *
* prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką
Evelyn
link | zgłoś
2026-04-02
*.234.246.*
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia sadzonek z firmy Bilscy – naprawdę rzadko trafia się taka jakość. Rośliny przyszły zdrowe, dobrze ukorzenione i widać, że były pielęgnowane z dużą starannością. Wszystkie kwiaty są piękne, soczyście zielone, bez żadnych uszkodzeń czy oznak chorób. Paczka była so [rozwiń/zwiń]
jakość
brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Bilscy.info
link | zgłoś
2025-07-16
*.179.236.*
Bilscy to uznany producent i dostawca bylin oraz cebulek kwiatowych, który od lat wspiera profesjonalistów w branży ogrodniczej. Nasze rośliny pakujemy w sposób wygodny i estetyczny: w kapersy z kolorowym zdjęciem i instrukcją uprawy, pudełka uchylne, show-boxy z etykietami, luzem w skrzynkach do da [rozwiń/zwiń]
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Wioletta
link | zgłoś
2023-05-17
*.173.224.*
Zakupiłam sadzonki ,floksa trzy kolorki ,sadzonki są poschniete ,mizerne ,mimo kontaktu na formularzu reklamacyjnym oraz telefonicznym nikt nie raczył zainteresować się miom zgłoszeniem .NIE POLECAM!!!!!
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 
Greece1
link | zgłoś
2019-07-30
*.230.81.*
Świetna jakość i obsługa. Polecam!
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 

Gospodarstwo Ogrodnicze Elżbieta i Zbigniew Bilscy Opinie