Gospodarstwo Ogrodnicze Elżbieta i Zbigniew Bilscy Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Evelyn
link | zgłoś
2026-04-02
*.234.246.*
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia sadzonek z firmy Bilscy – naprawdę rzadko trafia się taka jakość. Rośliny przyszły zdrowe, dobrze ukorzenione i widać, że były pielęgnowane z dużą starannością. Wszystkie kwiaty są piękne, soczyście zielone, bez żadnych uszkodzeń czy oznak chorób. Paczka była so [rozwiń/zwiń]
jakość
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bilscy.info
link | zgłoś
2025-07-16
*.179.236.*
Bilscy to uznany producent i dostawca bylin oraz cebulek kwiatowych, który od lat wspiera profesjonalistów w branży ogrodniczej. Nasze rośliny pakujemy w sposób wygodny i estetyczny: w kapersy z kolorowym zdjęciem i instrukcją uprawy, pudełka uchylne, show-boxy z etykietami, luzem w skrzynkach do da [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wioletta
link | zgłoś
2023-05-17
*.173.224.*
Zakupiłam sadzonki ,floksa trzy kolorki ,sadzonki są poschniete ,mizerne ,mimo kontaktu na formularzu reklamacyjnym oraz telefonicznym nikt nie raczył zainteresować się miom zgłoszeniem .NIE POLECAM!!!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Greece1
link | zgłoś
2019-07-30
*.230.81.*
Świetna jakość i obsługa. Polecam!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt