Gościniec Szóstak Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Jarek Kowalczyk
link | zgłoś
2015-04-14
*.172.247.*
Byliśmy tu w zeszłym roku. Wakacje wspominam bardzo sympatycznie, pokoje czyste, świetne miejsce na wypoczynek. Polecam każdemy, kto pragnie się zrelaksować z dala od wielkomiejskiego gwaru. Wszystko ok
polecam, warto
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kajetan Wolski
link | zgłoś
2015-04-11
*.172.247.*
Cudowne miejsce,w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Miły pensjonat, bardzo ładne i bardzo czyste pokoje. Posiłki Pani Irenki są smaczne i urozmaicone. Same widoki z okna zapewniają wspaniałe doznania. Okolica jest piękna i daje odpoczynek zarówno miłośnikom opalania i kąpieli, jak i wędkarzom or [rozwiń/zwiń]
super!
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt