Gościniec "Pod wyciągiem" Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Andrzej
link | zgłoś
2016-01-18
*.161.193.*
Oferowany nocleg w pensjonacie (dla 6-ciu osób) okazał się jedną wielką pomyłką, albowiem wskazano nam różne kanapy, zestawione fotele wypoczynkowe itp. w zimnym pomieszczeniu z kominkiem w którym musieliśmy sami sobie palić. Była jednak zbyt późna godzina na poszukiwanie innego miejsca na nocleg. M [rozwiń/zwiń]
brak
nie uwzględniano żadnej reklamacji co do jakości świadczonej usługiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt