GNL sklep jeżdziecki Opinie




4.2 - poziom obsługi



4.2 - jakość usług / cena



4.2 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 10
sandek
link | zgłoś
2026-01-30
*.42.10.*
Całkiem OK. Obsługa sklepu wykazuje się uprzejmością i chęcią pomocy — na moje pytania odpowiadano zarówno przez e-mail, jak i telefonicznie. Mam za sobą kilka zamówień i zawsze wszystko w porządku.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sylwester
link | zgłoś
2018-10-02
*.8.51.*
Proszę o skasowanie mojej poprzedniej opinii. Po rozmowie z włascicielką okazało się, że doszło do tragicznego nieporozumienia w rozmowie z jedną z pracownic w sklepie. Wszystko jest OK.
Szybka reakcja własciciela . wysoka jakosc produktów
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



zamordus
link | zgłoś
2018-09-30
*.8.60.*
Zdecydowanie odradzam. Sprzedają towar którego nie mają na stanie. Czas oczekiwania bardzo długi. A w ten weekend przeszli samych siebie. W piątek 28 wrzesnia 2018zamówiłem towar, przelałem kasę, a w sobotę panienka dzwoni , że mieli awarię i zaproponowała ten sam towar w ponad dwukrotnie wyższej ce [rozwiń/zwiń]
Nie ma
Nierzetelna obsługa przez sklep internetowy. Oszukańcze "rabaty" i mętne tłumaczenia.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sylwester
link | zgłoś
2018-09-29
*.21.69.*
Ostrzegam wszystkich klientów przed tym sklepem. Nie dotrzymują umów. Unieważniają zawartą umową. Kręcą z rabatami.
Jak ktos lubi być oszukiwany i wodzony za nos to tylko oni.
Nie dotrzymywanie umowy, krętactwa z rabatami. Nierzetelna obsługa.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Sandra
link | zgłoś
2017-05-14
*.89.180.*
Bardzo polecam sklep GNL. Duży wybór produktów sklep stacjonarny piękny super wyeksponowany towar. Bardzo przypadła mi do gustu obsługa. Dyskretna nienachalna a zarazem pomocna
Wybór i ekspozycja
BrakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Dominik
link | zgłoś
2016-06-02
*.231.63.*
Jestem stałym klientem i jedszcze nigdy się nie zawiodłem, jak dla mnie sklep idealny.
duży wybór
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bartek Sromowski
link | zgłoś
2015-12-29
*.231.22.*
Rzetelna, solidna firma. Terminowość usług i stosunek do klienta na wysokim poziomie. Sklep godny polecenia.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Żaba
link | zgłoś
2015-07-19
*.27.129.*
Szczerze polecam. Jeden z najwiekszych sklepów jeździeckich w Polsce, bardzo duży wybór produktów oraz producentów. Profesjonalna obsługa oraz dobre ceny. Często organizują akcje promocyjne.
duży wybór produktów
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Proctor
link | zgłoś
2014-10-26
*.42.210.*
To właśnie to czego szukałem, w końcu mogę kupić to czego potrzebuję w Polskim sklepie, Dot tej pory sprzęt oraz ubiór sprowadzałem zza granicy. POLECAM!!!!!
niskie ceny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jagódka 28
link | zgłoś
2014-10-24
*.42.210.*
Sklep jeżdziecki z prawdziwego zdarzenia, można w nim kuoić wszystko co potrzebne jest do jazdy. Towary najwyższej jakosci po niezłych cenach. Brakowało mi tego rodzaju sklepu, polecam i mam nadzieję, że zachęciłam kogoś do robienia zakupów tak jak ja
duży wybór asortymentu wysokiej jakości
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt