Getin Noble Bank Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.1 - jakość usług / cena



2.9 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 7
witek39
link | zgłoś
2016-05-18
*.131.173.*
Wpłaciłem całkiem dużą sumę. Zapytano mnie czy chciałbym założyć lokatę z promocyjnym oprocentowaniem dla nowych środków. Chciałem. Wtedy okazało się, że żadne promocje mi nie przysługują bo w okresie od lutego (a mamy już maj) zlikwidowałem i wypłaciłem wcześniejszą lokatę. Musiałbym najpierw wyrów [rozwiń/zwiń]
Ogólnie, bank oferuje dobre warunki
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



magda
link | zgłoś
2015-02-28
*.182.223.*
Złodziejski bank! Ostrzegam, niestety jestem nim związana kredytem hipotecznym. Niebawem proces. Jeden już wygrałam! Złodzieje i cwaniaki z szefem na czele!
żadnych!
klauzule abuzywne w umowach, brak elastyczności, nie kompetentni pracownicyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Elek
link | zgłoś
2014-11-08
*.23.109.*
Ciągłe przerwy techniczne, 5-dni w tygodniu i zgadnij kiedy można z bankowości internetowej skorzystać. Oprocentowanie żadne, a miało być tak pięknie.
brak
rzeczywistość odbiega od ofertyPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Klient
link | zgłoś
2014-11-01
*.55.141.*
Adam, Biniek i KróliczekXX to opłacani klakierzy.
Brak
Zwykli oszuściPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Króliczek22
link | zgłoś
2014-04-09
*.229.32.*
Swego czasu miałem u nich roczną lokatę i z 10 tys narosło mi na czysto prawie 500stówek. Obecnie ale to nie tylko u nich oprocentowanie uległo gwałtownemu pomniejszeniu, wiec składanie oszczednosi na lokatach nie jest juz takie oplacalne. Z tego co patrzyłem Getin ma jednak w dalszym ciagu najwyzsz [rozwiń/zwiń]
nadal najwyzsze oprocentowanie lokat na rynku
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Binek
link | zgłoś
2014-04-08
*.16.51.*
Mam znajomego, który pracuje w Getin Banku i mówił, że oni naprawdę starają się o bardzo wysoką obsługę klienta. Na potwierdzenie tych słów dodam, że sam się o tym przekonałem.
wysoka jakość obsługi
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2014-04-08
*.60.61.*
Uważam, że ten bank całkiem dobrze radzi sobie na polskim rynku. Mają bardzo dobrą ofertę i są mocno konkurencyjni dla pozostałych graczy.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt