Gelateria Rialto Opinie

5.0 - poziom obsługi
5.0 - jakość usług / cena
5.0 - poleciłbyś znajomym?
ilość opinii: 1
Średnia ocen:
5.0 / 5

Kategoria:
Restauracje i kawiarnie

Strona internetowa:
www.facebook.com/bankasmi
Informacje o oceniającym
Twoje imię / nick: *
Twój adres e-mail: *
TWOJA opinia
Treść opinii: *
Zalety:
Wady:
Poziom obsługi i reklamacji: *
Jakość usługi / produktu i cena: *
Czy poleciłbyś firmę znajomym? *
Prosimy przepisać kod z obrazka: *
* prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką
Joanna Fastyn - Misimi
link | zgłoś
2026-05-07
*.142.194.*
Nie pamiętam kiedy jadłam tak dobre lody.... Smak, konsystencja.. Przede wszystkim nie przesłodzone, kremowe, mocno śmietankowe - wszystko 10/10. Ponadto cena za porcję to tylko 3zł w porównaniu z konkurencją plus sympatyczna obsługa. Na pewno zawitam tu jeszcze nie raz.
pyszne lody
brak
Poziom obsługi:    Jakość usług/produktu:    Poleciłbyś znajomym? 

Gelateria Rialto Opinie