Geatin leasing Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Aleksandra
link | zgłoś
2016-07-14
*.7.47.*
Bardzo odradzam.Ta firma wymaga przy leasingu weksla in blanco,którego po spłaceniu całej umowy nie oddaje i nie odpowiada na pisma.
Chyba planuja pozbawić mnie dorobku całego życia.
Wybieram się do prokuratury.
0
nieustanne pisma w sprawie zapłaconych ratPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ED-MAR Monika Kuraś
link | zgłoś
2016-04-04
*.235.41.*
Złodzieje oszuści Księgowe które obsługują konta nie skończyły nawet podstawówek. Nie wolno u nich wykupić samochodu bo nagle doliczają jakieś dziwne rzeczy nie wiadomo skąd i dlaczego,Jeden pracownik informuje że samochód jest już wykupiony i tylko trzeba poczekać na FV drugi informuje że jeszcze n [rozwiń/zwiń]
BRAK !!!!!!!!!!
Cała firma to jedna wielka wada Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt