Galeria Oświetlenia Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 4
Piotr Dębski
link | zgłoś
2017-05-15
*.254.227.*
Szanowna Pani Karolino T
Wypisuje Pani nieprawdziwe informacje. Faktycznie czekała Pani 3 tygodnie na realizację zamówienia ale o terminie była Pani poinformowana, zaakceptowała go Pani i na bieżąco informowałem Panią o postępach w zamówieniu. Po 3tyg prosiła Pani o anulowanie zamówienia co też z [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



karola
link | zgłoś
2016-12-10
*.10.173.*
Nie polecam! Kontakt z panem PIOTREM DĘBSKIM to totalnie nieprofesjonalne podejście do klienta . Z wielką łaską odpowiada na wiadomości. Zero konkretów po ponad 3 tygodniach oczekiwania za namówienie! "Skoro w innych sklepach jest tak fanie to proszę tam zamówić" - to się nazywa "idealne podejście d [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Stasiewicz
link | zgłoś
2014-12-29
*.209.140.*
towar dostarczony, zgodny z zamówieniem termin - szybciej niż deklarują (od zamówienia do odbioru towaru - za pośrednictwem kuriera- mniej niż 24 h)


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bartek
link | zgłoś
2014-08-18
*.42.212.*
Jeden z lepszych sklepów jakie miałoem okazję przetestować. Zakupiona lampka nocna sprawuje się bardzo dobrze od 4 miesięcy, i była warta swojej ceny. polecam sklep z czystym sumieniem
niskie ceny i duży wybór
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt