Gabinet Rehabilitacyjny Marta Wenta Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
Wojciek Mrówkowski
link | zgłoś
2014-12-01
*.30.118.*
Myślę, że mogę śmiało powiedziec, że dzięki gabinetowi pani Marty udało mi się stanąć na nogi. Gdyby nie wysiłki specjalistów utykałbym do końca życia. Dziękuję i polecam wszystkim ten wspaniały gabinet rehabilitacyjny. Wojtek
znają się na rzeczy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ambroz46
link | zgłoś
2014-11-30
*.154.170.*
Po wypadku na nartach chodziłem przez miesiąc do gabinetu, zajęcia przyniosły niespodziewny efekt. Już mnie noga bnie boli. Wszystko profesjonalnie i muszę przyznać że fachowcy znają się na rzeczy
gabinet reha najwyższej klasy
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt