Gabinet Podologiczno-Kosmetyczny Pedive Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
Andrzej
link | zgłoś
2017-12-04
*.179.135.*
duże zaangażowanie pani podolog. Na dzi- modzlei i bólu brak. Dziękuję za terapię, za dobór środków pielęgnacyjnych. pozdrawiam.
kompetencja, elastycznosc w podesjciu i cierpliwośc.
dostepnosc terminów..Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Weronika
link | zgłoś
2017-09-27
*.252.30.*
Stopa cukrzycowa, to trudny temat, a pani Ewa poradziła sobie z tym rewelacyjnie. Tata poczuł dużą ulgę, zmniejszył się bol, zaczęło się goić. Cenne okazały się też wskazówki.
kometencja, cierpliwość, komunikatywność
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kamila
link | zgłoś
2017-08-16
*.252.30.*
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, pełna informacja medyczna, zabieg, informacja jak dalej pielęgnować. U mnie zlikwidowano modzele, a nie było latwo.
rzetelność, symaptycznie,
terminy?Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt