Funkie - szkółka roślin Opinie




4.0 - poziom obsługi



4.0 - jakość usług / cena



4.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 86
Radek
link | zgłoś
2026-06-08
*.26.99.*
Otrzymałem dziś piękną sadzonkę wisterii. W bardzo dobrej cenie Jestem zachwycony. Polecam!!!
Duża sadzonka, nawet z kwiatem
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



dorota S.
link | zgłoś
2024-08-29
*.4.51.*
Witam , a ja chcę Państwu podziękować.
Kolejny raz zamawiam rośliny u Was i WSZYSTKIE PRZYCHODZĄ PIĘKNIE ZABEZPIECZONE.
Ani jedna gałązka nigdy nie była ułamana. Mało tego, wszystkie u mnie się przyjmują i pięknie się rozwijają.
Serdecznie pozdrawiam
Dorota Stanek.
najlepsi
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marlena Jakoniuk
link | zgłoś
2024-08-23
*.4.84.*
Jestem zachwycona roślinami i poziomem obsługi. Cenne rady od osób, które znają się na roślinach pomogły mi urządzić ogród.
miła obsługa
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kaja
link | zgłoś
2024-05-05
*.4.15.*
Udana tranzakcja. Rośliny większe niż zapowiadali. Magnolia z kwiatami, wisteria też. Najlepsi!
jakość
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Ania K.
link | zgłoś
2024-05-02
*.4.80.*
Zamówienie 4470 zostało zrealizowane. Dziękuję za przesyłkę, która przyszła bardzo ładnie zapakowana i
w nie naruszonym stanie. Sadzonka bardzo ładna i myślę że będzie rosła bardzo dobrze. Na pewno skorzystam jeszcze z Państwa usług.
Pozdrawiam
jakość
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



jadwiga
link | zgłoś
2024-05-01
*.205.132.*
STANOWCZO NIE POLECAM !!!!zamowilam hortensje ogrodowa biala i rozowa bialej otrzymalam 2 wystajace patyki po 1 w doniczce rozowe tez dwie patyki z rozgalezieniem w doniczkach ,nic na tych patykach sie ie pojawilo .wsadzilam do ogrodu zgodnie z warunkami dot ziemi itd nadal nic nie ma i pr [rozwiń/zwiń]

zero pakow i zero zycia tej roslinkiPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Adam
link | zgłoś
2024-04-22
*.64.82.*
Bardzo polecam! Przestraszyły mnie tutejsze opinie, które przeczytałem po zakupie, natomiast bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Zamówiłem glicynię kwiecistą i hortensję pnącą. Drzewka przyszły bardzo dobrze zapakowane i w bardzo dobrym stanie. Trochę rzeczywiście poczekałem, ale sprzedawca poinformo [rozwiń/zwiń]


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wojciech
link | zgłoś
2023-08-11
*.6.80.*
Nie polecam. Dramat. Towar zapleśniały niepełnowartościowy do tego właściciel nie wie o co chodzi. Naciągactwo i handel bublami. Wstyd.
Brak
Wszystko. Od początku do końca.Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Paweł
link | zgłoś
2023-08-07
*.30.115.*
Bardzo dziękuję za przesłane hortensje ogrodowe. Krzewy idealne, każdy kwitnący. Jestem pod wrażeniem przygotowania paczki. Dotarły bez jednego złamanego listka.
niezawodni
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Nena
link | zgłoś
2023-07-23
*.173.202.*
Przepiękne,duże sadzonki glicynii.Polecam sklep funkie.pl


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



ewa
link | zgłoś
2023-07-14
*.30.116.*
chciałam tylko podziękować. Sadzonki piękne i zdrowe, dotarły również do mnie do Szwecji. Bardzo serdecznie dziękuję, będę Państwa polecać. I zapewne wrócę z zakupami.
Pozdrawiam ????,
jakość
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Gabi
link | zgłoś
2023-07-09
*.46.166.*
Polecam sklep i jego produkty. Kupuję każdego sezonu. Są dorodne i zawsze jestem zadowolona.
samezalety
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Eugeniusz
link | zgłoś
2023-06-02
*:5f87:b1e9:*
Moja opinia jest taka, że mają bardzo porządne rośliny. Nie takie malutkie jak u innych. I za to jest plus.
duże rośliny
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Kinga
link | zgłoś
2023-05-31
*.30.132.*
Przesyłka odebrana, rośliny bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu
Sadzonki w dobrej kondycji, duże
Bardzo dziękuję
jakość
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Andrzej
link | zgłoś
2023-05-28
*.30.124.*
Polecam ,kolejne zakupy i kolejny raz jestem zadowolony.
duże sadzonki
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Lili
link | zgłoś
2023-05-28
*.56.175.*
Drugie zamówienie (myślałam, że za drugim razem będzie lepiej ) i po raz drugi rozczarowanie. Zamówiłam hortensje - stanowczo odbiegają od przykładowej sadzonki na zdjęciu. Pogniecione, liście w plamach i wybarwione, a deklarowana wielkość sadzonki -C3, to kompletne nieporozumienie,-sadzonka wybrana [rozwiń/zwiń]

Towar niezgodny z opisemPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



teresa
link | zgłoś
2023-05-12
*:cfdb:af5f:*
Najlepsi!!! Mieli wszystko, czego szukałam.
bardzo dużo ciekawych roślin
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Wojtek
link | zgłoś
2023-05-07
*.30.132.*
Dostałem rośliny w doskonałym stanie. Najlepsze zakupy jak dotąd. Na pewno kupie tam ponownie.
dobra jakość roślin
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2022-08-20
*.78.150.*
Zdecydowanie nie polecam sklepu funkie.pl !!!
Zakupiłem siedem sadzonek a sześć było całkowicie połamanych, nadawały się tylko na śmietnik.
Karton duży solidny a w środku masakra. Najpierw proponuję nauczyć się pakować a w dalszej kolejności brać się za obsługę wysyłkową.
brak
fatalne pakowaniePoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



TK
link | zgłoś
2022-08-03
*.30.135.*
Serdecznie dziękuje za piękne sadzonki roślin.Dziś odebrałam paczkę. Rośliny przeszły moje oczekiwania piękne, duże, pięknie zapakowane.Dziękuje Państwu.
mucha nie siada
brakPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt