Frost - Thermo King Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
AntyFrost
link | zgłoś
2017-10-04
*.221.121.*
Nie polecam. Wzieli kase za uszczelnienie kompresora 480zl. Po dwukrotnej "naprawie" kompresor dalej cieknie. Za trzecim razem mówią, że kompresor nie nadaje się do dalszego użytku. Choć sprawdzili i przed naprawą mówili, ze jest okej. Twierdza ze to moja wina! gwarancji nie uwzglednili, pieniedzy n [rozwiń/zwiń]
Brak
Partactwo, naciągactwoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt