Fotojoker Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 3
lewy
link | zgłoś
2014-09-12
*.42.216.*
Bardzo ładnie wywołane zdjęcia. Firma godna polecenia. Korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolony.
foto na czas , fachowo, zgodnie z zamowieniem
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Bogusław
link | zgłoś
2014-09-12
*.42.216.*
Bardzo fajny sklep. Obsługa na miejscu jest miła i rzeczowa. Są małe problemy z dodzwonieniem się do sklepu ale nie jest to niemożliwe jak u innych. Sklep ma dosyć duży asortyment w atrakcyjnych cenach. Polecam Fotojokera wszystkim maniakom fotografii.
niskie ceny, odbitki najwyższej jakości
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jarek
link | zgłoś
2014-09-09
*.42.203.*
Bardzo szybka realizacja zamówienia, już następnego dnia fotoksiążka była do odebrania w salonie. Jakość również na najwyższym poziomie. Zdarzyło mi się wywoływać albumy w innych firmach fotograficznych i nie byłem zadowolony. Polecam!
polecam!
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt