FASARDI Opinie




1.0 - poziom obsługi



1.0 - jakość usług / cena



1.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 7
Aga
link | zgłoś
2025-02-20
*.95.142.*
Oszuści. Nie oddają pieniędzy za zwrócony towar wystawiają tylko fakturę korygującą.
Brak kontaktu telefonicznego.
Upominam sie od listopada 19 listopada i nic.
Na e mail nie odpisują lub odpowie autoresponder. To samo cały czas przez te miesiące, że mają problemy z księgowością.
brak
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



kinga
link | zgłoś
2024-04-02
*.21.84.*
N a przesyłkę czekam już od miesiąca mimo deklarowanych 5 dni wysyłki. Zero kontaktu z firmą, nikt nie odbiera. czuje się oszukana!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Aga
link | zgłoś
2024-03-20
*.42.118.*
NIE POLECAM!!
sukienka zamówiona nie wysłana. Kontaktu brak. mozna dzwonić godzinami, ciągle mówi ze zajete linie!!!
NIE KUPUJCIE NA TEJ STRONIE!!!


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Emka
link | zgłoś
2023-12-05
*.173.208.*
Zamówiłam dwie rzeczy i nie raczyli wysłać w deklarowanym terminie. Prosiłam o anulację, bo niestety przez ich opóźnienia nie mogłam odebrać, a oni wysłali towar twierdząc że nie zgłosiłam chęci anulacji. Żenada. Towar do nich wrócił a oni wystawili mi fakturę korygująca gdzie muszę dopłacić jeszcze [rozwiń/zwiń]
Nie ma
Beznadziejna obsługa, oszuści Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



AD
link | zgłoś
2023-09-29
*.60.216.*
Ubrania średniej jakości. Zawyżone ceny. Zakup odesłany, brak zwrotu pieniędzy i mydlenie oczu że zlecenie zwrotu zgłoszone w księgowości, że eskalują moją sprawę wyżej.
NIE polecam. Szkoda czasu, nerwów i szarpania się z nierzetelnym sprzedawcą.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Iwona
link | zgłoś
2017-10-20
*.131.236.*
Nigdy więcej nie zrobię zakupów w tym sklepie, zamówiłam swetry i przysłali mi takie ze się przeraziłam, powinny się nadawać do odpadów, nie rozumiem jak można to wciskać człowiekowi. Nie polecam


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Raden333
link | zgłoś
2015-03-29
*.101.88.*
Sklep internetowy wystawia bardzo fajne ubrania niestety nie można doczekać się na ich dostawę.Nie odpisują na wiadomości a dzwoniąc na ich infolinie można czekać cały dzień a i tak nikt nie odbierze.Czekam nazamówienie już trzy tygodnie i tylko przysyłają esemesy że system i padł i w najblirzszym c [rozwiń/zwiń]

Brak kontaktu ze sprzedawcąPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt