Evadent Opinie




5.0 - poziom obsługi



5.0 - jakość usług / cena



5.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 1
Jola
link | zgłoś
2014-12-03
*.30.117.*
Zawsze bałam się dentystów, ale to się zmieniło, gdy zaczełam chodzić do Evadent. Pełen profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta i praca wykonana z dużą starannością i co najważniejsze dla mnie całkowicie bezboleśnie;;)
profesjonalizm, bardzo dobre podejście do pacjentów
nie mam żadnych zastrzeżeńPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt