Eurobank Opinie




2.8 - poziom obsługi



2.8 - jakość usług / cena



2.7 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 11
Bożek
link | zgłoś
2015-04-14
*.172.247.*
Konto u nich posiadam od 8 lat, przez ten czas weszło wiele nowych banków, ale Eurobank nadal dla mnie jest najlepszy. Widzę to po przekroju tych wielu lat, polecam każdemu, kto nie chce mieć żadnych problemów i praktycznie bezobsługowe konto
konto bez żadnych problemów
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



John
link | zgłoś
2015-03-05
*.254.209.*
Moja reklamacja jest rozpatrywana od 6 miesięcy! Chamstwo i bezczelność windykatorów jest historyczna (zob. wyrok nałożony na eurobank przez UOKiK za karygodne i nieludzkie metody windykacji)
Nie znam
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek 2
link | zgłoś
2015-03-02
*.254.208.*
Cóż za szczery i prawdziwy opis wstawił poniżej niejaki "Marek":
"to prawda. Jak dla mnie Euro Bank jest zdecydowanym liderem w Polsce jeśli chodzi o bankowość mobilną."
To jest śmieszne i żałosne zarazem! Jak można wstawiać tak głupie i naiwne wpisy. Rozumiem, że zarząd eurobanku słabo płaci [rozwiń/zwiń]
Brak
Wszystko zaczyna się od chciwości zarząduPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Tytus Romek i Atomek
link | zgłoś
2015-02-28
*.76.228.*
Treść jednego z poniższych "pozytywnych" wpisów:
"Ta opcja bankowości mobilnej jest po prostu szalona:)"
Ja można być tak głupim, aby umieścić taki komentarz. Nawet wynajęci pracownicy PR mają tak naprawdę eurobank w d....
Brak
OszuściPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jacek
link | zgłoś
2015-02-28
*.76.228.*
Eurobank już od dawna wydaje kupę kasy na działania marketingowe mające na celu naprawę tragicznej reputacji w oczach klientów - niestety łatwo wam się to nie uda, choć widać, że wynajęte agencje PR działają prężnie zasypując fora internetowe krótkimi, frazesowymi, pustymi pozytywnymi wpisami...
Brak
Instytucja nastawiona na wyzysk i oszustwoPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Henryk
link | zgłoś
2015-02-28
*.76.228.*
Ha ha ha... jak bawią mnie te pozytywne opinie pisane przez agencje PR na zamówienie banksterów z eurobanku. Mam tam kredyt w CHF od 7 lat. Od samego początku relacje z bankiem to pasmo szantaży, znęcania się, wyzwisk, oskarżeń. Nieco zelżało po wyroku UOKiK nakładającym na Eurobank kilka milionów P [rozwiń/zwiń]
Od 7 lat nie zauważyłem żadnej
Zarządzany przez oszustówPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Marek
link | zgłoś
2014-04-08
*.145.2.*
To prawda. Jak dla mnie Euro Bank jest zdecydowanym liderem w Polsce jeśli chodzi o bankowość mobilną.
bankowość mobilna
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Maciej
link | zgłoś
2014-04-08
*.211.186.*
Ta opcja bankowości mobilnej jest po prostu szalona:)
bankowość mobilna
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Krzystof Górski.pl
link | zgłoś
2014-04-04
*.34.100.*
Bardzo funkcjonalny bank, który dba o swoich klientów i cały czas podnosi jakość swoich usług. Być może trochę jest za innymi bankami, ale jestem już u nich cztery lata i nie zamierzam rezygnować. Nie miałem z nimi żadnych problemów, a opłaty to sprawy groszowe. Polecam wszystkim niezdecydowanym
mnie nigdy nie zawiódł
Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Elcia Z.
link | zgłoś
2014-04-04
*.80.206.*
Moim zdaniem ten bank to jakaś porażka. Za wszystko każą sobie płacić i nawet nie można wyciągnąć za darmo pieniędzy za innym bankomatem. Są daleko w tyle za innymi i nie polecam.
...
nie rozwijają się, daleko za konkurencjąPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Jeż Jeży
link | zgłoś
2014-04-04
*.63.234.*
Dla mnie idealny, mają wszystko to co jest mi potrzebne: przelewy, doładowania telefonu, bankowść mobilną, BOK 24h i możlioś płatności zbliżeniowych telefonem. To nic ze za niektóre usługi trzeba płacić 5 złotych w miesiacu nikogo nie zbawi, a jesli to jedyny powód dla którego większość osób rezygnu [rozwiń/zwiń]
rewelacyjne i funkcjonalne usługi
opłaty, ale 5 zł to nie majątekPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt