Estetica Beauty Dent Opinie




3.0 - poziom obsługi



3.0 - jakość usług / cena



3.0 - poleciłbyś znajomym? 
ilość opinii: 2
iwona
link | zgłoś
2018-07-25
*.182.63.*
Ani estetycznie, ani pięknie. Realizowałam usługę z grupona - skaling i fluoryzacja. Sciąganie kamienia nie zostało wykonane prawidłowo (początek kwietnia) a generalnie w ogóle - jak poszłam do innego dentysty (trzy tygodnie później) to złapał się za głowę - jak wykonano ściąganie kamienia. Sprawę [rozwiń/zwiń]
brak
brak umiejętnościPoziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Łukasz
link | zgłoś
2017-09-18
*.146.1.*
Polecam. Robiłem implant w tym gabinecie. Świetna obsługa, profesjonalnie wykonany zabieg. I co najważniejsze zawsze można na nich liczyć. Nie ważne czy przed zabiegiem, czy po zabiegu, ból czy inna dolegliwość jeszcze nigdy mi nie odmówili przyjęcia.


Poziom obsługi: 



Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 







Jakość usług/produktu: 



Poleciłbyś znajomym? 



Strona główna
Dodaj firmę
Kontakt